Online Ses Mühendisliği Eğitimi

Hakkımızda

OSC Akademi'yi Yakından Tanıyın

Niye Varız?

 OSC Akademi kurulmadan önce, Türkiye’deki eğitim şartlarının ve ses mühendisliği alanlarındaki Türkçe kaynak yetersizliğinin farkındaydık. Yetersiz yabancı dil, zaman veya mesafe gibi problemlerden dolayı, Türkiye’deki öğrencilerin, ses mühendisliği alanlarında kendilerini geliştirmekte zorlanmaları, OSC Akademi fikrinin doğmasına yol açtı. Artık mesafeler ve diğer bütün engeller ortadan kalkıyor, çünkü uzman mühendisler OSC Akademi ile her yerde sizinle!

Uzman Mühendisler Sizi Bekliyor!

Alanında uzman ses mühendislerini stüdyolarında çalışırken izleyin ve işin sırlarını kendi gözlerinizle görün!

Kurslara Gözat!

Eğitmenlerle Tanışın

Alanında uzman mühendisler sizleri bekliyor!

Berkay Öztürk

Kurucu, Eğitmen
Profili Görüntüle

Demir Baran Kutlu

Eğitmen
Profili Görüntüle

Eşsiz İnovatif Eğitim

Kamera ve ekran kayıtları ile aldığımız çekimlerle hiçbir adımı kaçırmayın! Ayrıca izlemekle kalmayıp eğitimlerde kullandığımız materyallere sahip olun ve öğrendiklerinizi uygulayın!

Akademik Eğitimin Kolay Yolu

Akademik düzeyde hazırlanmış müfredat, birden fazla uzman tarafından incelenen ders programları, sınavlar, öğrenim materyalleri ve katılım belgeleri ile CV’nizde bulunmaya layık bir eğitim alın!

Limitleri Unutun

OSC Akademi’de üyelik sistemleri, limitler, sınırlar yok! Her zaman, her yerde, istediğiniz kadar öğrenin! Sadece istediğiniz kursun ücretini ödersiniz ve istediğiniz kadar, tekrar tekrar öğrenirsiniz!

2
Uzman
1
Kurs

 

Bizi Farklı Kılan Ne?

Uzman kadromuz ve akademik düzeydeki eğitim içeriğimiz her geçen vakit genişlemektedir. OSC Akademi olarak amacımız, sektörün uzman insanlarını bir platformda toplayarak, farklı konularda farklı bakış açılarına sahip eğitmenleri sizlerle buluşturabilmektir. Bu hizmeti Türkiye’de kimse veya hiçbir yer sunmamaktadır. Bu yüzden artık sektörde bir ilk yapıyoruz ve online Türkçe ses mühendisliği eğitimi devrini başlatıyoruz!